Halı Yıkama

Date:18 Eyl, 2020

Client:Halı Yıkama

Halı Yıkama

Halı yıkama hizmetlerimiz temizlik garantisi kapsamındadır. Halı yıkama sürecini büyük bir titizlikle yürüterek sizi kirli halılardan kurtarıyoruz.

Bilindiği üzere halılar bir evin kirlenmeye en çok yatkın olan aksesuarları arasındadır. İnsan yaşamında büyük rol oynayan halılar hem evi konfor olarak geliştirmekte hem ısı yalıtımı hem de görüntüsü ile dizayn görüntüsünü etkilemektedir. Kirli bir halı evi de kirli olarak gösterir.

Çocuklarınızın oyunlarına da ev sahipliği yapan halılar dökülen yiyecek ve tozlardan nasibini almaktadır. Bu durumda halılarını düzenli olarak yıkamakta fayda vardır. Tabi bu durumda herkesin halı yıkama gibi bir zamanı yada uygun ortamı olmayabiliyor. İşte tamda bu durumda imdadınıza halı yıkama fabrikaları yetişiyor.

Halı temizleme

Halı yıkayana adam

Halı Yıkama Fabrikaları

Yukarıda bahsettiğimiz  sorunlardan size hızır gibi yetişen halı yıkama fabrikaları sizi bu yükten kurtarabilmektedir. Geniş yıkama alanları olan bu firmalar halı yıkama için özel olarak üretilmiş halı yıkama makinaları yardımıyla çok daha kaliteli sonuç alabilmektedir.

Halılarınızın renk ayarlarına zarar vermeden orijinal rengini bozmadan uygun ve güçlü deterjanlar kullanmaktadırlar. Tabi bu deterjanlar halılarınızın türüne göre belirlenmektedir. Yün halı, deri halı, kilim halı, peluş halı gibi çeşitlere uygun çözücü ve deterjanlar kullanılmaktadır.

Halı Yıkama firması olarak bizler kalite ve profesyonelliğe çok önem vermekteyiz. İstanbul da halı yıkama fabrikaları arasında seçkin bir konumda olmamızın altında yatan neden kayıtsız şartsız müşteri memnuniyetini benimsememizdir.

Halı Yıkama Süreci Nasıl İşliyor

halı yıkama işlemini genel olarak 3 aşamada 3 başlık altında toparlamak mümkündür

  1. Havuz banyosu
  2. yıkama
  3. çırpma ve fırın

Biz halı firması olarak gelen telefonlar doğrultusunda adresten halıyı alıp yıkama atölyesine getiriyoruz.

Getirdiğimiz halıları kirleri nemlensin diye yumuşatıcı ile birlikte halı nemlendirme havuzunda 1 gün bekletiyoruz.

Bir günün sonunda iyice yumuşayan halıları kirlerden arındırmak için halı temizleme makinasına bırakıyoruz.

Tam otomatik makinelerde halılar kirden tamamen arındırılır. Ondan sonra çıkan halıyı kurutmak adına fırın dediğimiz cihazda bekletiyoruz. Neminin oda şartlarına kadar düşürdüğümüz halıyı paketleyip adrese teslim ediyoruz.

Halı Yıkama Hizmeti Verdiğimiz Bölgeler

  • Beylikdüzü Halı Yıkama
  • Avcılar Halı Yıkama
  • Esenyurt Halı Yıkama
  • Küçükçekmece halı yıkama
  • Büyükçekmece halı yıkama

WhatsApp
Merhaba
Öz Halı Yıkama
Size nasıl yardımcı olabilirim ?