Archives

  • -

Ücretsiz Keşif

Halı yıkama hizmetimizde İstanbul geneline servis sağlıyoruz.

Bizlere 7/24 iletişim numaralarımızdan ulaşabilir.Randevu oluşturabilirsiniz.

Halı, koltuk veya perdeleriniz kirlendi yıkanması için bize ulaştığınızda tek yapmanız gereken iletişim bilgilerimizden bizleri aramak.

Dağıtım ve keşif ekibimiz sizin adresinize gelerek halı ve koltukları yerinde inceler. Detaylı bilgilendirmeden sonra size bir fiyat tablosu çıkarılır. Tamamen ücretsiz olan bu uygulamamızdan faydalanabilirsiniz.

Öz Halı Yıkama


  • -

Kaliteli İşçilik

Koltuklarınızı sinmiş sigara kokusu, kir ve lekelerden arındırıyoruz.

Tüm personelimiz gerekli sertifikalara sahiptir. Halı ve koltuklarınızın renk solması ve yıpranmalara karşı korumak amacıyla kaliteli deterjanla kullanıyoruz.

Başarılı bir yıkama ve temizleme sürecinden sonra halılarınızın nemden dolayı parazit toplaması ve oluşacak sarımsı renk(renk solması) tehlikesine karşı koruyoruz.

Fırınlama ve kurutma işleminden sonra halılarınız dikkatli bir şekilde vakumlu streç poşete konularak adresinize teslim edilir.


  • -

Hızlı Teslimat

Halı,perde, yorgan ve koltuk döşemelerinizi en az 2 saat içerisinde kapınızda teslim alıp ve maksimum 2 gün içerisinde adresinize teslim ediyoruz.

Yıkama ve temizleme sürecini başarılı bir şekilde gerçekleştirmek, hedeflediğimiz kalite standartlarına ulaşmak bizim için ne kadar önemli ise zamanında teslimat da bir o kadar önemlidir bizim için.

Dolayısıyla siz değerli müşterilerimizi mağdur etmemek adına samanında teslimat ilkemizi kayıtsız şartsız uyguluyoruz.

 


WhatsApp
Merhaba
Öz Halı Yıkama
Size nasıl yardımcı olabilirim ?